HABERLER
Tüm Haberler

2023 Kurban Fiyatları Açıklandı

18.05.2023

TÜRKİYENİN KURBAN PLATFORMU VACİP KURBAN HİSSE BEDELİNİ 1.695 TL OLARAK AÇIKLADI

 

Türkiye başta olmak üzere, Afrika ve Asya kıtalarının birçok ülkesine ulaşarak, niyetleri iyiliğe çeviren Kurban Pazarı Platformu, vacip kurban bedelini 1.695 TL olarak açıkladı.

 

Dışarıdan gelen yardımlar ile hayatlarını idame ettirmeye çalışan insanlara iyilikleri ulaştırırken, toplumda yardımlaşma kavramını yaygınlaştırmayı başarabilmeyi sorumluluk olarak gören Kurban Pazarı Platformu; her bayramda olduğu gibi bu bayramda da ‘Kurban Organizasyonu’ ile milyonlarca kişini yüzünü güldürmeyi hedefliyor.

Türkiye’nin Kurban Platformu; Kurban Pazarı, İslami usullere ve insani hassasiyetlere dikkat ederek veteriner kontrolünde kurban kesimlerini gerçekleştirirken vacip kurban ibadeti hassasiyetine göre hareket ediyor. İstanbul’dan giden denetmenler tarafından kurbanlık kesiminden dağıtımına kadar sürecin şeffaf bir şekilde yürütülmesi için organizasyon videolar halinde çekilerek bağışçılar ile paylaşılıyor. Ayrıca bağışçı adına fatura düzenlenerek organizasyon öncesinde fatura bağışçıya iletiliyor.

 

‘Zahmetsiz Kurban !’ sloganı ile çalışmalarını sürdürecek olan Kurban Pazarı, 2023 yılı için vacip kurban bedelini 1.695 TL olarak açıkladı.

 

Detaylı bilgi için https://kurbanpazari.com.tr/web sitesinden veya 444 20 07 irtibat numarasından ulaşabilirsiniz.

Paylaş
SON HABERLER
  • 2023 Kurban Fiyatları Açıklandı
    Türkiye başta olmak üzere, Afrika ve Asya kıtalarının birçok ülkesine ulaşarak, niyetleri iyiliğe çeviren Kurban Pazarı Platformu, vacip kurban bedelini 1.695 TL olarak açıkladı.
  • Vacip kurbanınızı helal kesim, islami usullere uygun ve veteriner kontrolünden geçirerek birçok insana ulaştırırken sizlerin de niyetlerinizi gerçekleştiriyoruz